Tento web je dočasný a čoskoro bude zrušený nájdete nás na novej doméne www.ceesko.eu.Nemusíte sa znova registrovať,všetky údaje ostali s tohto webu!
Registrovaní členovia: 106 | Príspevky vo fóre: 18 | Komentáre: 12 | Počet downloadov: 63 | Shoutbox: 361 | Novinky: 21 | Články: 1

Server status

Kto je Online
· Hostí Online: 1
· Členov Online: 0


· Registrovaní členovia: 106
· Najnovší člen: johnnyworkm

Odkazy

Podporte stránku kliknutím na podporiť.


Počítadlo návštev od 4.6.2011

TOPlist
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů

G-Status.net - Prvý slovenský server tracker  Hackeri zaútočili na Electronic Arts
BezpečnosťJedna z najznámejších amerických softvérových spoločností Electronic Arts sa stala ďalšou obeťou hackerských útokov. Firma koncom minulého týždňa oznámila, že zaznamenala sofistikovaný útok na svoju divíziu BioWare, ktorá vyvíja takzvané RPG hry, čiže príbehy, kde sa hráč adaptuje do určitej postavy. Hackeri síce ukradli informácie o e-mailových adresách, heslách či telefónnych číslach používateľov, no nepodarilo sa im získať čísla ich kreditných kariet či sociálnych poistiek. Podľa agentúr sa nezvaní hostia dostali do systému cez sieť, ktorá bola zriadená pre nadšencov počítačovej hry Neverwinter Nights.

Electronic Arts už učinila dodatočné bezpečnostné opatrenia, pričom niektoré napadnuté účty odstavila. „Aj naďalej budeme robiť všetko potrebné k tomu, aby sme ochránili vaše súkromné údaje,“ napísala spoločnosť na svojich internetových stránkach.

  Crysis 2 dostalo konečne podporu DirectX 11
HrySíce to nejaký ten mesiac trvalo, no PC hráči sa môžu začať radovať. Vývojársky tím Crytek totiž vydal Crysis 2 Ultra Upgrade, ktorý do hry zavádza priamu podporu technológie DirectX 11. Balíček Crysis 2 Ultra Upgrade vylepšuje herný systém, zvyšuje kvalitu grafického spracovania s prvkami ako teselácia, vylepšené vykresľovanie efektov vody alebo HDR motion blur s ďalšími špeciálnymi efektmi a vysoko kvalitnými formátmi textúr s voliteľnou sadou textúr vo vysokom rozlíšení. Tento dlho očakávaný si môžete stiahnuť priamo v hre Crysis 2. Okrem toho bude od stredy na mycrysis.com prístupný editor máp a hráči si tak môžu vytvoriť vlastné virtuálne bojiská. Crysis 2 tak dostalo konečne adrenalínovú injekciu, po ktorej majitelia PC verzie bažili dlhé týždne.

  Vedci vyvinuli pamäťový čip pre mozog
TlačVedecký tím pod vedením Dr. Theodora Bergera z bioinžinierského oddelenia University of South California sa venuje štúdiu fungovania mozgu a jeho schopnosti pamätať si a učiť sa. Podarilo sa im manipulovať s pamäťou laboratórnych potkanov pomocou elektronického systému. Budú posledným krokom tohto výskumu pamäťové karty, ktoré človeka po implantovaní okamžite naučia japončinu alebo kvantovú fyziku?

Vedci počas testu učili potkany, ako sa dostať k odmene a počas pokusu merali ich neurálnu aktivitu. V časti mozgu zvanej hipokampus vtedy dochádza ku konverzii krátkodobých spomienok na dlhodobé – teda skúsenosti. Ak vycvičeným potkanom chemicky zablokovali túto konverziu, zabudli na svoje skúsenosti a k odmene sa nedostali.

  Spustený najvýkonnejší vysielač druhého multiplexu DVB-T
NovinkySieť vysielačov druhého multiplexu digitálneho pozemného televízneho vysielania štandardom DVB-T bola dnes rozšírená o vysielač Nové mesto nad Váhom - Veľká Javorina.

Vysielanie druhého multiplexu bolo spustené z tohto vysielača na 56. kanáli s vertikálnou polarizáciou a výkonom ERP v nulovej rovine 50.118 kW. Vysielač zabezpečí signál pre časť Slovenska na západ od Malých Karpát ale tiež na východ od tohto pohoria.

Vysielač je tesne najvýkonnejším z aktuálne spustených DVB-T vysielačov druhého multiplexu aj všetkých DVB-T vysielačov. Niekoľko DVB-T vysielačov vysiela s výkonom 50 kW, v druhom multiplexe Sitno, vo verejnoprávnom Trenčín - Nad Oborou a v prvom samotný vysielač Veľká Javorina. Navyše Kamzík v prvom multiplexe vysiela s výkonom 49.888 kW.

  uTorrent 3.0, so streamovaním videa a jednoduchým prístupom cez web
NovinkySpoločnosť BitTorrent tvorcu BitTorrent protokolu Brama Cohena vo štvrtok vydala novú hlavnú verziu 3.0 svojho najmä na platforme Windows populárneho BitTorrent klienta uTorrent. uTorrent 3.0, ktorý bol dostupný v podobe beta verzie od konca apríla, prináša viacero významných funkčných noviniek, okrem iného streamovanie videa, jednoduchú možnosť prístupu cez web a jednoduché odosielanie súborov.

Spoločnosť BitTorrent tvorcu BitTorrent protokolu Brama Cohena vo štvrtok vydala novú hlavnú verziu 3.0 svojho najmä na platforme Windows populárneho BitTorrent klienta uTorrent.

uTorrent 3.0 prináša viacero významných funkčných noviniek, ktoré zjednodušujú jeho používanie a sprístupňujú viaceré jeho možnosti aj menej technicky zdatným užívateľom.

  Toshiba DX1215: dotykový počítač v monitoru
NovinkyDotykové počítače "všetko v jednom" sú stále obľúbenejšie, svoj ​​model predstavila i Toshiba v podobe 21,5 "počítača DX1215 sa Sandy Bridge platformou.

Takzvané All-in-One PC alebo počítača v monitore už dnes vyrába takmer každá veľká spoločnosť, či už sa jedná o samotný Apple a jeho iMac alebo Dell či dokonca Lenovo, Acer, MSI a ďalší. Tentokrát prináša svoje nové riešenie počítače všetko v jednom spoločnosť Toshiba pod názvom DX1215.

  Novinky na Loosers
NovinkyWeb nieje v konečnej fáze a tiež servery.Všetko sa bude postupne vylepšovať.Chystajú sa nové servery a prechod webu na nový hosting&doménu.

  Konkurz
ČlenoviaA je tu konečne KONKURZ! Nové: hľadajú sa admini na servery Jailbreak a Deathmatch.Požiadajte o práva tak,že vyplníte kontaktný formulár. Kontaktný formulár
Musíš byť zaregistrovaný!

  Aplle Ipad2
HardwareSpoločnosť Apple v stredu predstavila novú druhú generáciu svojho populárneho multimediálno-internetového tabletu iPad, ktorá v základných hardvérových parametroch minimálne dobieha konkurenčné tablety predstavené v uplynulých týždňoch. Tablet bude ešte tento mesiac dostupný v 27 krajinách, ale nie na Slovensku. Spoločnosť zároveň predstavila novú verziu svojho mobilného operačného systému iOS 4.3.

  Registrácia
ČlenoviaPre plné zobrazenie webu sa treba registrovať! Bez registrácie nemáte prístup k downloadom,nemôžete písať na fórum,do shoutboxu atď.

Prihlásenie
Meno: 
Heslo: 


Nie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Shoutbox
Len prihlásení môžu pridať správu.

 04/07/2011 21:39
Partneri=vymena bannerov = nevem čo od toho čakáš = a este som si stebou dnes nepisal to preto o tom nevies xD

 fenjal
 04/07/2011 21:19
Aký nový partneri budu Denis?... A mne nič nepovieš diky kamo =

 04/07/2011 17:50
znicil si ma teraz =

 04/07/2011 16:47
odpísal som ti Smile

 04/07/2011 15:45
už som poslal


Verejná anketa
Aký chcete ďalší server?

DeathMatch

Paintball

AWP

Gungame


Partners
Corps.sk.eu

Youtube Video Galeria
  · Všetky videá (21)
  · Hudba (8)
  · Counterstrike (13)

Posledné videá
video

video

video

video

video